Fuqia e lutjes – Yasir Qadhi

9.00

Artikelnummer: A0097 Kategorien: , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Du’a the Weapon of the Believer – Yasir Qadhi

Forma më e madhe dhe me fisnike e adhurimit eshte lutja. Lutja e perzemert e besimtarit drejtuar Allahut eshte nje rrëfim që buron nga zemra e besimtarit; rrëfim se ai është i dobët dhe i pandihmë; rrëfim se nuk mund të arrijë asgjë pa ndihmën dhe mbështetjen e Allahut.

Zusätzliche Information

Gewicht 100 g
Größe 148 × 15 × 210 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Fuqia e lutjes – Yasir Qadhi“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert