A e di kush jam unë – Muhamed Sad’davi

5.00

Artikelnummer: A0099 Kategorie: Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Dhjetë personalitete të shquara. Përjetuan kohën e shpalljes dhe te te Dërguarit a.s. Ata janë sikurse yjet, cilindo qe ta pasosh, me siguri do te udhezohesh.

Ata kane qene te sinqerte dhe te devotshem, andaj edhe allahu mbeti i kenaqur me ta, dhe ata mbeten te kenaqur me Allahun.

Të flasim ty ne vetën e parë, si rrëfimtarë të perjetimeve te veta, prandaj paso shembullin e tyre dhe behu edhe ti sikurse keta, e mos u dëshpëro!

Zusätzliche Information

Gewicht 160 g
Größe 148 × 16 × 110 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „A e di kush jam unë – Muhamed Sad’davi“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert