Angebot!

Arti i dhikrit dhe i lutjeve të Pejgamberit të Fundit – M. el Gazali

18.00

Artikelnummer: A0003 Kategorie: Schlagwörter: , , ,

Beschreibung

Arti i dhikrit dhe i lutjeve të Pejgamberit tonë Muhammedit a.s. nga Muhammed el Gazali, është një vepër mbresëlënëse për Botën Islame. I vlerësuar lartë nga Kritika e Shkencave Islame, sygjerohet padyshim për t’u lexuar dhe veçohet si një vepër tejet a arritur.

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Arti i dhikrit dhe i lutjeve të Pejgamberit të Fundit – M. el Gazali“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert