Angebot!

Çelësi i suksesit – Dr. Aid el-Karni

7.00

Një libër i mbushur me këshilla të vyera dhe të vlefshme për çdo moshë. Këshilla të shoqëruara fillimisht me shembuj realë nga njerëz të ditur, që u bënë prijësit e shoqërisë njerëzore. Këshilla për të gjithë ata që dëshirojnë të jenë dikush në jetë, të bëhen të dijetar cilësorë, ligjërues të aftë, oratorë, shkrimtarë por edhe prindër të mirë. Të gjithë këtyre ua kushton këtë libër studiuesi dhe dijetari i madh Dr. Aid El-Karni.

5 vorrätig

Artikelnummer: A0023 Kategorien: , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Një libër tjetër nga Psikologjia Islame i mbushur me këshilla të vyera dhe të vlefshme për secilën moshë. Këshilla të shoqëruara fillimisht me shembuj realë nga njerëz të ditur, që u bënë prijësit e shoqërisë njerëzore. Këshilla për të gjithë ata që dëshirojnë të jenë dikush në jetë, të bëhen të dijetar cilësorë, ligjërues të aftë, oratorë, shkrimtarë por edhe prindër të mirë. Të gjithë këtyre ua kushton këtë libër studiuesi dhe dijetari i madh Dr. Aid El-Karni.

Zusätzliche Information

Gewicht 150 g
Größe 125 × 20 × 175 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Çelësi i suksesit – Dr. Aid el-Karni“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert