Dëlirja e zemrës – Hamza Yousuf

8.00

Artikelnummer: A0057 Kategorien: , Schlagwörter: , , ,

Beschreibung

Ky libër është për pastrimin e vetvetes dhe manual i çlirimit të vetvetes. Në qoftë se punojmë me zemrat tona, nëse vërtetë fillojmë ti zbatojmë rekomandimet që gjenden në të, do ti shohim ndryshimet në jetën tonë, familjet tona dhe shoqërinë tonë.

Zusätzliche Information

Gewicht 200 g
Größe 148 × 20 × 210 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Dëlirja e zemrës – Hamza Yousuf“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert