Derisa të ndryshojnë veten – Amër Halid

10.00

Artikelnummer: A0034 Kategorien: , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Libri „Derisa të ndryshojnë veten“ me autor Amër Halid shtjellon në qështje shumë të rëndësishme emocionale të besimtarit të vërtetë pasiqë të ketë ndryshuar vehten dhe sjelljen e tijë konform rregullave të qarta të vendosura nga Feja Islame, bazuar në urdhërat Kuranore dhe Sunetin e Perjgamberit tonë Muhammed-it a.s.

Zusätzliche Information

Gewicht 200 g
Größe 148 × 40 × 210 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Derisa të ndryshojnë veten – Amër Halid“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert