Durimi dhe maturia – Amër Halid

6.00

Artikelnummer: A0043 Kategorien: , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Parathënja e Librit të Amër Halid-it, „Durimi dhe maturia“.

Në këtë libër ju do të lexoni:

  • Durimi është ndër bazat e Moralit,
  • Durimi është çelësi i gjithësisë,
  • Llojet e Durimit,
  • Durimi në kuptimin terminologjik,
  • Kushtet e durimit gjatë fatkeqësive dhe Sprovave,
  • Zbatime Praktike të kushteve të durimit.

Zusätzliche Information

Gewicht 150 g
Größe 148 × 15 × 210 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Durimi dhe maturia – Amër Halid“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert