Hixhreti drejt Allahut – Ibn Kajim

5.00

3 vorrätig

Artikelnummer: A0130 Kategorien: , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Titulli i Origjinalit: Zad el muhaxhiri ila rabihi

Ibn Kajim el Xhezvije

Sinqeriteti është një pikë delikate të cilën njeriu duhet ta kuptojë shumë mirë, sepse çdo defekt në përmbajtjen e këtyre detyrave vjen nga moskujdesi i duhur ndaj njohurive dhe zbatimit të tyre.

Zusätzliche Information

Gewicht 100 g
Größe 190 × 110 × 15 mm
ISBN

978-9951-564-28-1

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Hixhreti drejt Allahut – Ibn Kajim“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert