Ishulli – Aldous Huxley

14.00

4 vorrätig

Artikelnummer: A0168 Kategorie:

Beschreibung

Ishulli – Roman nga Aldous Huxley

Një prej romaneve vërtet ë mëdhenj filozofikë. -The Times

Në këtë Roman autori Aldous Huxley na dërgon në ishulline largët të Paqësorit, Pala, ku një shoqëri ideale ka lulëzuar për 120 vjet.

Pashmangshmërisht ky ishull i lumturisë dhe mirësisë, nxit zilinë dhe armiqësinë e botës që e rethon.

Zusätzliche Information

Gewicht 200 g
Größe 210 × 25 × 150 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Ishulli – Aldous Huxley“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert