Kristal – Ismail Kadare

10.00

Artikelnummer: A0019 Kategorie: Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Botimi i librit poetik „Ca pika shiu ranë mbi qelq“ të Kadaresë, zgjoi një interes të madh te lexuesi shqiptar. Në përgjigje të kërkesave të shumta të fansave të poezisë, shtëpia botuese „Onufri“ po i jep lexuesit një tjetër përmbledhje të poetit, këtë herë me 60 poezi dhe poema të zgjedhura, asnjëra prej të cilave nuk përfshihet në librin e mëparshëm.

Zusätzliche Information

Gewicht 170 g
Größe 125 × 15 × 175 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Kristal – Ismail Kadare“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert