Kur’ani me përkthim në Shqip – Salih Ferhat Hoxha

30.00

Nicht vorrätig

Artikelnummer: A0092 Kategorie: Schlagwörter: , , ,

Beschreibung

Kur’ani me përkthim në gjuhën Shqipe

Autor: Salih Ferhat Hoxha

Duke qenë tashmë të bindur se njeriu sado që të jetë i zhvilluar dhe i përparuar, përsëri ka nevojë për një Libër Udhëzimi, siç është Kur’ani Famëlartë.

Ndërmjet këtyre dy kopertinave po jua sjellim një variant të ri të përkthimit të këtij libri në gjuhën Shqipe.

Zusätzliche Information

Gewicht 300 g
Größe 148 × 25 × 210 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Kur’ani me përkthim në Shqip – Salih Ferhat Hoxha“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert