Letër babait – Franc Kafka

7.00

5 vorrätig

Artikelnummer: A0165 Kategorien: , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

„fort i dashur baba,

Tani vonë më ke pyetur përse pretendoj që kam frikë nga ti. Si zakonisht, nuk kam ditur ç’të përgjigjem, pjesërsiht mu përshkak të frikës që më ngjall ti,

dhe pjesërisht ngaqë shkaku i kësaj frike përmban tepër hollësira që të mund ti shtroj gojarisht pa u ngatërruar.

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Letër babait – Franc Kafka“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert