Mos u hidhëro – Dr. Aid el-Karni

13.00

Artikelnummer: A0022 Kategorien: , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Në librin Psikologjik „Mos u hidhëro“, autori Dr.Aid el Karni ju jep një qasje praktike problemeve të jetës së përditshme.

Shejh Aid el-Karniu në shtrimin e temave është bazuar në burimet e pashtershme islame – Kur’anin Fisnik dhe Sunnetin.

Po ashtu, në shumë vende autori përmend filozofinë dhe psikologjinë e Lindjes dhe Perëndimit, thëniet dhe përvoja shkencore e të cilëve kanë përmbajtur të vërtetën dhe i kanë besuar vetëm asaj.

Zusätzliche Information

Gewicht 150 g
Größe 125 × 15 × 175 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Mos u hidhëro – Dr. Aid el-Karni“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert