Numri zero – Umberto Eco

17.00

Artikelnummer: A0016 Kategorie: Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Një manual i përsosur për gazetarinë e keqe, që lexuesi dorë pas dore nuk e di nëse është i sajuar apo thjesht i nxjerrë nga realiteti. Një histori që zhvillohet në vitin 1992, ku parashikohen shumë të fshehta dhe marrëzi të njëzetvjeçarit të ardhshëm, pikërisht ndërsa dy protagonistët mendojnë se makthi ka marrë fund. Një histori e hidhur dhe groteske që ndodh në Europë, nga fundi i luftës e deri më sot.

Zusätzliche Information

Gewicht 200 g
Größe 125 × 15 × 175 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Numri zero – Umberto Eco“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert