Omeri , ndërtues civilizimi – Amër Halid

10.00

Artikelnummer: A0039 Kategorien: , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

„Omeri , ndërtues civilizimi“

Është libri më i ri që ka dalë në qarkullim, i autorit Amër Halid.

Në këtë libër, autori sjell një risi në qasjen e tij ndaj një figure legjendare të historisë islame, atij të Omer ibnul Hatabit.

Kalifi Omer nuk është vetëm “i fuqishmi që nuk i frikësohet asgjëje”, siç është rrënjosur në mendjet e shumë muslimanëve, por është dhe kreativ, gjë të cilën e nxjerr në pah shumë mirë autori i librit.

Zusätzliche Information

Gewicht 150 g
Größe 148 × 26 × 210 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Omeri , ndërtues civilizimi – Amër Halid“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert