Reforma Rrënjësore – Etika Islame dhe emancipimi – Tarik Ramadan

13.00

Artikelnummer: A0157 Kategorien: , , , Schlagwörter: ,

Beschreibung

Reforma Rrënjësore – Etika Islame dhe emancipimi -Tarik Ramadan

Tarik Ramadan, ka dalë në shesh si një nga zërat e parë të Islamit reformist në Perëndim, i shquar për nxitjen e bashkëmendimtarëve të tij muslimanë për të marrë në trajtë të plotë jetën civile të shoqërive perëndimore në të cilat jetojnë.

Zusätzliche Information

Gewicht 300 g
Größe 210 × 20 × 170 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Reforma Rrënjësore – Etika Islame dhe emancipimi – Tarik Ramadan“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert