Shembuj të përkryer në Kuran – Ibn Kajim

5.00

4 vorrätig

Artikelnummer: A0132 Kategorien: , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Kurani është ndër begatitë më të hirshme të Allahut mbi njerëzimin.

Në faqet e këtij libri udhëzues, Allahu i ruan të fjalët e veta të shpallura çiltërsisht, pa lejuar asnjë kundërthënie dhe asnjë ndërhyrje njerëzore në to.

Kjo në të vërtetë, po që është më e madhja begati e Krijuesit ndaj krijesave si tërësi, pasi libri i Tij i iguron, krijesës njeri rrugë për të hapëruar suksesshëm në jetën e tij dhe alternativa të shumta për t’i zgjidhur mosmarrëveshjet ekzistuese.

Zusätzliche Information

Gewicht 100 g
Größe 190 × 110 × 15 mm
ISBN

978-9951-564-22-9

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Shembuj të përkryer në Kuran – Ibn Kajim“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert