Shpirti i namazit – Ibn Kajim

5.00

2 vorrätig

Artikelnummer: A0131 Kategorien: , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Zemra e njeriut mund të jetë e tejmbushur me të, por prapëseprapë mund të jetë e pavëmendshme për të, për shkak të natyrës së saj të fhsheur dhe delikate.

Hipokrizia, shpeshherë  e shtyn njeriun të mendojë se po vepron drejtësisht, derisa në realitet ai po përhap çoroditje. Ajo është e dy llojeve: e madhe dhe e vogël.

Zusätzliche Information

Gewicht 100 g
Größe 190 × 110 × 15 mm
ISBN

978-9951-564-24-3

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Shpirti i namazit – Ibn Kajim“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert