Të burgosur nga Gjeografia – Tim Marshall

14.00

Njëri ndër librat më të mirë për gjeopolitikën: leximi i tij do ta ndriçojë të kuptuarit tuaj. – Nicholas Lezard, Evening Standard

Dhjetë harta të spjeguara, që ju tregojnë gjithçka pët politikën globale. Psh. Lufta e gjirit persik, Izraeli. Lufta e Turqisë dhe Greqisë, etj.

5 vorrätig

Artikelnummer: A0176 Kategorien: , , , Schlagwörter: , , ,

Beschreibung

Të burgosur nga Gjeografia – Tim Marshall – Prisoners of Geography

Dhjetë harta që ju tregojnë gjithçka që duhet të dini për politikën globale.

Bestseller Nderkombetar dhe i Sunday Times-it

Njeri nder librat me te mire mbi gjeopolitiken: leximi i tij do ta ndriçojë te kuptuarit tuaj.- Nicholas Lezard, Evening Standard

Zusätzliche Information

Gewicht 150 g
Größe 210 × 50 × 150 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Të burgosur nga Gjeografia – Tim Marshall“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert