Thënie të zgjedhura të Ibn Kajimit – Ikram Hawramani

5.00

4 vorrätig

Artikelnummer: A0128 Kategorie: Schlagwörter: , ,

Beschreibung

Titulli i origjinalit: The sayings of Ibn  Qayyim al-Jawzijyyah

Përzgjedhur nga: Ikram Nawramani

Kur besimtarët sprovohen, sprova e tyre është në përputhje me nivelin e besimit dhe veprave, të bindjes e sinqeritetit. Besimtari është në gjendje të durojë sprovën e atillë, e cila do të ishte e padurueshme për këdo tjetër.

Zusätzliche Information

Gewicht 100 g
Größe 190 × 110 × 15 mm
ISBN

978-9951-564-26-7

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Thënie të zgjedhura të Ibn Kajimit – Ikram Hawramani“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert