Urat e dashurisë – Dr. Aid el Karni

5.00

5 vorrätig

Artikelnummer: A0134 Kategorien: , , Schlagwörter: , ,

Beschreibung

„Obligimet e besimtarit ndaj besimtarit janë gjashtë. Nëse e takon atë duhet ta përshëndesësh; nëse besimtari të bën ftesë duhet t’i përgjigjesh ftesës së tij; nëse të kërkon këshillë, duhet ta këshillosh; nëse teshtinë dhe e falenderon Zotin atëherë kërko mëshirë për të; nëse sëmuret atëherë vizitoje atë; e nëse vdes atëherë shoqëroje kufomën e tij“.

Zusätzliche Information

Gewicht 1500 g
Größe 190 × 110 × 35 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Urat e dashurisë – Dr. Aid el Karni“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert