Vetja dhe simotrat e saja – Selman Aude

8.00

Artikelnummer: A0062 Kategorien: , , Schlagwörter: , , ,

Beschreibung

Nuk kam parë kënd veçse më është dukur sikur e pëlqen vetën dhe do te duket, por kur vinte puna tek unë, tek vetja ime, kjo as që bëhej fjalë. E kush mund të ishte më i dëlirë se vetja ime? Interesi i përgjithshëm dhe peshorja e drejtesisë me kanë udhëhequr gjithmonë në jetë!

Mos vallë jam kontradiktor? Ndoshta! Ku i dihet, ben vaki që pushteti i “Unit” dhe iluzioni se unë jam syçele, më kanë shtyre ti pranoj gabimet e vogla te miat dhe të mohoj ato të mëdhatë e të thellat, që kontrollojnë çdo cep të jetës time!

Zusätzliche Information

Gewicht 200 g
Größe 148 × 40 × 210 mm

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreiben Sie die erste Bewertung für „Vetja dhe simotrat e saja – Selman Aude“

Ihre E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert